Referenslista:



Aktuella & verifierade referenser:

Sedan 2008-2015:


Therese Andersson, Konsultchef, Adecco Norrköping,
Telefon: 011-191 836
Mobil: 0736-847304,
E-post:
therese.andersson@adecco.se

Isabelle Collin, Konsultchef, Adecco Norrköping,
Växel:
08-598 980 00
E-post:
isabelle.collin@adecco.se
Föräldraledig fram till 9/1 2017!

Robin Aronsson, f.d Kollega,
Mobil: 073-7690221
E-post:
robin.aronsson@gmail.com

Sedan 2007:


Hans Haglund, IT-Chef, Gnesta kommun,
Tele:
0158 - 275 120
Epost:
hans.haglund@gnesta.se

Sedan 2002:


Steve Wallace, Operations Director, SinterCast AB,
Tele: 0150-79440,
E-post:
steve.wallace@sintercast.com

Christian Hoinard, Senior Manager, KPMG Bohlins AB,
Mobil: 0708-311 870,
E-post:
christian.hoinard@kpmg.se


----------------------------------------------------------------
Kontaktuppgifter nedan är overifierade och inväntar på bekräftelse!
----------------------------------------------------------------

Sedan 2015:


Persa Music, F.d Linjechef, Ericsson Katrineholm,
Mobil:
073 - 078 32 74 ?
E-post: ?


Sedan 2002:


Roland Eriksson, Lagerchef, Servera R&S AB, Region Mellan - Norrköping ?,
Tele: 011-20 29 40 ?, Mobil: 0709-429872 ?,
E-post:
roland.eriksson@servera.se ?